Оборудование Разное Услуги

Печі булер’ян - сучасні буржуйки для опалення та приготування їжі

MINI
Виробництво спеціальних печей для опалення - булер’янів, які дають можливість обігріти як житлові, так і нежитлові приміщення.
MAXI
Мати можливість обігріти дачний будинок або ж складські, виробничі приміщення в тих випадках, коли немає централізованого опалення або ж не проведений газ - дуже важливо. На допомогу в такому випадку прийдуть спеціальні печі булер’ян (раніше їх називали буржуйки). Такі печі сучасні: вони мають стильний вигляд, завдяки чому ідеально вписуються навіть в дизайнерське приміщення, працюють на деревинній сировині, не нагріваються, тож ними майже неможливо обпектися, є система, яка дозволить опалювати не одну кімнату.
Компанія RUD GARDEN - український виробник, який пропонує своїм замовникам кілька видів печей булер’ян:
піч булер’ян Кантрі - твердопаливні печі мають унікальну, запатентовану систему допалювання пічних газів “Піротрон”, забезпечує екологічність, високий ККД, потужність та економічність;
печі Кантрі з варильною поверхнею - це можливість не тільки обігріти приміщення, а ще й при необхідності приготувати їжу на спеціально для цього зконструйованій поверхні;
печі Rud Pyrotron МАКСІ - ефективний опалювальний прилад, який дозволяє опалювати приміщення. Особливістю печей є велика потужність у порівнянні з аналогами.
Продукція RUD - це висока якість, привабливий зовнішній вигляд печей, можливість використовувати їх як частину інтер’єру, адже печі цієї торгової марки - це не тільки про тепло, а ще й про стиль. Слід також зазначити, що булер’яни пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразку за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004.
Звертаємо увагу покупців, що перед вибором печі булер'ян важливо враховувати розмір приміщення, тип палива, чи необхідно готувати та інші фактори.
Ціна: 15 789 грн.
Печі булер’ян - сучасні буржуйки для опалення та приготування їжі
Печі булер’ян - сучасні буржуйки для опалення та приготування їжі
Печі булер’ян - сучасні буржуйки для опалення та приготування їжі

Предложение для: Украина

Автор: Людмила

Объявление не актуальноКупальники, жіноча білизна в магазині RoyalShop

Неліквіди - розпродаж трубопровідної арматури та промислового обладнання у Дніпрі


Механическая обработка деталей и заготовок
Механическая обработка деталей и заготовок Наша компания предоставляет широкий спектр услуг по механической обработке деталей и заготовок из ме...Оголошення Дніпро

Дошка безкоштовних оголошень для мешканців Дніпра та Дніпропетровської області на днепр.pp.ua молодий сайт оголошень, що набирає обертів, аудиторія якого стрімко зростає щодня.На сайті Дніпро можна абсолютно безкоштовно розмістити своє оголошення у відповідну рубрику про продаж автомобіля, нерухомості, побутових та дитячих товарів, покупку антикваріату або знайомство для своєчасного відпочинку, обмін або здачу в оренду квартири або гараж, або про наданих Вами послуг. Щоб розмістити оголошення в Дніпрі необхідно лише перейти за посиланням Додати оголошення. Для зручності Дніпрян ми не обмежуємо користувачів у кількості розміщених оголошень, тому подати оголошення можна без реєстрації всього за 1 хвилину, при цьому ваше оголошення може бути розміщене на термін від 7 до 365 днів, містити до п'яти фотографій, багато номерів телефонів, повна поштова адреса і навіть активне посилання на сайт. Зареєстрованим користувачам доступний більш розширений функціонал управління оголошеннями, наприклад, редагування (дуже зручно, якщо у Вас багато оголошень), безкоштовне підняття та видалення оголошень в один клік. У майбутньому зареєстровані користувачі отримають масу переваг управління своїми оголошеннями. У наших найближчих планах: функція щоденного безкоштовного підняття оголошень та партнерська програма, яка дозволить запрошувати друзів та заробляти на цьому, ми готуємо додаток для смартфонів та ще дуже багато цікавого.

Дніпро (Дніпро) – місто великих можливостей, різних національностей та світоглядів. Жителі міста весь час метушаться у пошуках роботи, купівлі та продажу речей та товарів, надання усіляких послуг. Спеціально для Дніпрян ми розробили зручний сайт, що відповідає всім вимогам пошукових систем та сучасних стандартів. Дошка оголошень Дніпро це свого роду інтернет-барахолка. Тут люди продають і купують все необхідне, від гачка для риболовлі до квартири або машини, у нас можна знайти обручки для весілля і б/в мобільний телефон, як на звичайній барахолці, при цьому не залишаючи улюбленого дивана. Сучасні технології зробили купівлю товарів у Дніпрі дуже простим та приємним заняттям, обираємо рубрику оголошення, розміщуємо свою пропозицію і ось уже десятки тисяч мешканців міста бачать Ваше оголошення. Щодня зростаюча аудиторія сайту Дніпро гарантує, що оголошення розміщене Вами про продаж чи купівлю побачить потенційний клієнт.

Навіщо ми створили ще одну дошку безкоштовних оголошень Дніпра? Адже сайтів оголошень в місті достатньо - напевно запитаєте Ви.
На це питання є досить серйозна відповідь, яка хвилює не тільки нас, а й більшість Дніпрян - місто Дніпро розвивається з кожним роком. Розвивається й інтернет простір, який обростає "популярними" комерційними сайтами, головною метою яких є не допомога у продажу Вами товарів та надання послуг, а заробіток (навіть на публікації оголошень).
Ми не один рік займаємося створенням популярних сайтів та дошка безкоштовних оголошень без реєстрації в Дніпрі, є повною протилежністю вже провідних проектів.
Наша основна місія, створити зручний та багатофункціональний сайт Дніпра, який дозволить розміщувати оголошення абсолютно безкоштовно, без обмежень за кількістю. br />
У найближчих планах у команди нашого сайту охопити всю Дніпропетровську область, так що додавайте нас в закладки та рекомендуйте нас друзям.
Хороших продажів та досягнення бажаних результатів Вам разом із сайтом ДНЕПР.PP.UA.
Ми ж зробимо все, щоб наше місто стало кращим!
Доска объявлений Днепр © 2017-2022